ГТА Македонија
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Официjалниот форум на ГТА Македонија
 
HomeRegisterLog in

 

 Читој!

Go down 
AuthorMessage
VIKTOR
ГТА Почетник
ГТА Почетник
VIKTOR

Број на мислења : 1
Дата на зачленување : 2009-06-12

Читој! Empty
PostSubject: Читој!   Читој! Icon_minitimeFri Jun 12, 2009 12:20 pm

Дали ке постојат читој за оваа ГТА и дали ке бидат истите од ГТА Сан андреас???? Smile
Back to top Go down
Dark_angelMKD
Администратор
Администратор
Dark_angelMKD

Број на мислења : 20
Дата на зачленување : 2009-05-27
Возраст : 30
Местолокација : Струга

Читој! Empty
PostSubject: Re: Читој!   Читој! Icon_minitimeFri Jun 12, 2009 1:26 pm

Да ќе има и ќе се истите од Сан Андреас Smile

_________________
Читој! 2zoku15
Додека пишувам кирилица постојам.
Back to top Go down
Ceco the best:D
ГТА Почетник
ГТА Почетник
Ceco the best:D

Број на мислења : 2
Дата на зачленување : 2009-08-09

Читој! Empty
PostSubject: Re: Читој!   Читој! Icon_minitimeSun Aug 09, 2009 5:03 pm

dali i se gleda krajot na igrata ili ne ?Very Happy ako da od kade moze da se simne
Back to top Go down
Dark_angelMKD
Администратор
Администратор
Dark_angelMKD

Број на мислења : 20
Дата на зачленување : 2009-05-27
Возраст : 30
Местолокација : Струга

Читој! Empty
PostSubject: Re: Читој!   Читој! Icon_minitimeSun Aug 09, 2009 8:15 pm

Ке ставиме линк овде на форумов кога ќе биде готова Very Happy

_________________
Читој! 2zoku15
Додека пишувам кирилица постојам.
Back to top Go down
Ceco the best:D
ГТА Почетник
ГТА Почетник
Ceco the best:D

Број на мислења : 2
Дата на зачленување : 2009-08-09

Читој! Empty
PostSubject: Re: Читој!   Читој! Icon_minitimeSun Aug 09, 2009 8:17 pm

Ako ne te mrzi vreme ke kazes zs neam strplenie da 4ekam mn sakam da igram:D
Back to top Go down
daci92
Администратор
Администратор
daci92

Број на мислења : 11
Дата на зачленување : 2009-05-27
Возраст : 28
Местолокација : Skopje,Macedonia

Читој! Empty
PostSubject: Re: Читој!   Читој! Icon_minitimeFri Aug 14, 2009 8:52 pm

Точна одредница за времето на излегување сеуште не постои, но се надеваме дека БЕТА верзијата ќе искочи во јавноста некаде во почетокот на есенва.
Поздрав

_________________
Читој! Untitled-3
GTA Macedonia the best project in Macedonia
Back to top Go down
http://cdalibor.com
Sponsored content
Читој! Empty
PostSubject: Re: Читој!   Читој! Icon_minitime

Back to top Go down
 
Читој!
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
ГТА Македонија :: Барања и предлози-
Jump to: