ГТА Македонија
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Официjалниот форум на ГТА Македонија
 
HomeRegisterLog in

 

 Добредојдов!

Go down 
AuthorMessage
DAFFY DUCK
ВИП член
ВИП член
DAFFY DUCK

Број на мислења : 2
Дата на зачленување : 2009-06-08

Добредојдов! Empty
PostSubject: Добредојдов!   Добредојдов! Icon_minitimeWed Jun 10, 2009 1:02 pm

Ај да направам и јас сефте на форумов.
Како прво сакам да ви се заблагодарам што ме примивте во тимот на преведувачи за GTA Македонија, ќе дадам се од себе и се надевам дека нема да ве разочарам. Сега за сега работата ми оди како подмачкано и без никакво брзање step by step, тоа што го имаме започнато ќе успееме да го завршиме по секоја цена. Ја користам оваа прилика да упатам јавен повик до сите заинтересирани за било каква помош во врска со играта, да се обратат кај админите.
За дополнителни информации обратете се кај менe (bobi-avramoski@hotmail.com) или кај некој од колегите.
Поздрав и се најдобро Wink
Back to top Go down
theMLS
Администратор
Администратор
theMLS

Број на мислења : 12
Дата на зачленување : 2009-05-27
Возраст : 31
Местолокација : Струга

Добредојдов! Empty
PostSubject: Re: Добредојдов!   Добредојдов! Icon_minitimeWed Jun 10, 2009 2:13 pm

Еми мило ни беше што се приклучи кон тимот за изработка на ГТА Македонија.Добредојде од цела администрација и продолжи со добрата работа.

_________________
Добредојдов! Untitled-1a_copy
Back to top Go down
Dark_angelMKD
Администратор
Администратор
Dark_angelMKD

Број на мислења : 20
Дата на зачленување : 2009-05-27
Возраст : 30
Местолокација : Струга

Добредојдов! Empty
PostSubject: Re: Добредојдов!   Добредојдов! Icon_minitimeWed Jun 10, 2009 8:40 pm

Добредојде на форумов Very Happy

_________________
Добредојдов! 2zoku15
Додека пишувам кирилица постојам.
Back to top Go down
daci92
Администратор
Администратор
daci92

Број на мислења : 11
Дата на зачленување : 2009-05-27
Возраст : 28
Местолокација : Skopje,Macedonia

Добредојдов! Empty
PostSubject: Re: Добредојдов!   Добредојдов! Icon_minitimeThu Jun 11, 2009 3:47 am

Добредојде на нашиот скромен форум Smile и добредојде во тимот за изработка на нашата цел GTA Macedonia

_________________
Добредојдов! Untitled-3
GTA Macedonia the best project in Macedonia
Back to top Go down
http://cdalibor.com
thedragon
ГТА Почетник
ГТА Почетник
thedragon

Број на мислења : 4
Дата на зачленување : 2009-06-30
Возраст : 25
Местолокација : Тетово

Добредојдов! Empty
PostSubject: Re: Добредојдов!   Добредојдов! Icon_minitimeTue Jun 30, 2009 1:01 am

Ај нека ни е со среќа со играва ако ви треба помош за преведување ви ветувам дека ке дадам се од себе и се надевам дека ќе ме примите во тимот
Back to top Go down
Sponsored content
Добредојдов! Empty
PostSubject: Re: Добредојдов!   Добредојдов! Icon_minitime

Back to top Go down
 
Добредојдов!
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
ГТА Македонија :: Претставете се!!!-
Jump to: