ГТА Македонија
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Официjалниот форум на ГТА Македонија
 
HomeRegisterLog in

 

 GTA Macedonia

Go down 
AuthorMessage
theMLS
Администратор
Администратор
theMLS

Број на мислења : 12
Дата на зачленување : 2009-05-27
Возраст : 31
Местолокација : Струга

GTA Macedonia Empty
PostSubject: GTA Macedonia   GTA Macedonia Icon_minitimeFri Jun 05, 2009 4:28 pm

Здраво само да пишам колку да не е празен форумов.Супер сте продолжете само напред имате моја поддршка.Супер проект бравос,одвај чекам да ја играм Very Happy

_________________
GTA Macedonia Untitled-1a_copy
Back to top Go down
coci
ГТА Почетник
ГТА Почетник
coci

Број на мислења : 2
Дата на зачленување : 2009-06-06

GTA Macedonia Empty
PostSubject: Re: GTA Macedonia   GTA Macedonia Icon_minitimeSat Jun 06, 2009 12:41 am

theMLS Ke moze da dobijam malce tvoj msn ako si online vrati odma ^^
Back to top Go down
Pancir
ГТА Почетник
ГТА Почетник
Pancir

Број на мислења : 2
Дата на зачленување : 2009-06-10

GTA Macedonia Empty
PostSubject: Re: GTA Macedonia   GTA Macedonia Icon_minitimeWed Jun 10, 2009 6:49 pm

Abe ja iam downlodirano gta san andreas makedonska ama ne e toa toa ako moze koga ke ja zavrsite da ja staite na net so se instalacija a ne copy paste na prevdenoto Very Happy
Back to top Go down
theMLS
Администратор
Администратор
theMLS

Број на мислења : 12
Дата на зачленување : 2009-05-27
Возраст : 31
Местолокација : Струга

GTA Macedonia Empty
PostSubject: Re: GTA Macedonia   GTA Macedonia Icon_minitimeWed Jun 10, 2009 6:51 pm

Pancir wrote:
Abe ja iam downlodirano gta san andreas makedonska ama ne e toa toa ako moze koga ke ja zavrsite da ja staite na net so se instalacija a ne copy paste na prevdenoto Very Happy


Ке ја има со инсталација никакви копирања или додавање на оригиналната верзија Smile

_________________
GTA Macedonia Untitled-1a_copy
Back to top Go down
Pancir
ГТА Почетник
ГТА Почетник
Pancir

Број на мислења : 2
Дата на зачленување : 2009-06-10

GTA Macedonia Empty
PostSubject: Re: GTA Macedonia   GTA Macedonia Icon_minitimeWed Jun 10, 2009 6:53 pm

E taka veke moze
Back to top Go down
coci
ГТА Почетник
ГТА Почетник
coci

Број на мислења : 2
Дата на зачленување : 2009-06-06

GTA Macedonia Empty
PostSubject: theMLS   GTA Macedonia Icon_minitimeWed Jul 01, 2009 9:59 pm

theMLS moze li da dobijam tvoj msn :$?
moj e : coci_roe@live.com pa ako sakas add me
Back to top Go down
Sponsored content
GTA Macedonia Empty
PostSubject: Re: GTA Macedonia   GTA Macedonia Icon_minitime

Back to top Go down
 
GTA Macedonia
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
ГТА Македонија :: Off topic-
Jump to: