ГТА Македонија
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Официjалниот форум на ГТА Македонија
 
HomeRegisterLog in

 

 Се бараат членови кој би помогнале во преводот.

Go down 
AuthorMessage
theMLS
Администратор
Администратор
theMLS

Број на мислења : 12
Дата на зачленување : 2009-05-27
Возраст : 31
Местолокација : Струга

Се бараат членови кој би помогнале во преводот. Empty
PostSubject: Се бараат членови кој би помогнале во преводот.   Се бараат членови кој би помогнале во преводот. Icon_minitimeThu May 28, 2009 3:57 pm

Поради преголемиот дел за преведување,ги молиме членовите кој сакаат да помогнат во проектов да се пријават.Со поголем дел на членови побрзо ке биде пуштена бета верзијата а со истото и финалната верзија и ке биде побрзо завршена.

За да се пријавите потребно е:
1.Добро познавање на англискиот јазик и сленгованиот англиски јазик.
2.Сериозност во работата


Сите заинтересирани нека ги контактираат админите по приватна порака
Благодариме однапред.

_________________
Се бараат членови кој би помогнале во преводот. Untitled-1a_copy
Back to top Go down
theMLS
Администратор
Администратор
theMLS

Број на мислења : 12
Дата на зачленување : 2009-05-27
Возраст : 31
Местолокација : Струга

Се бараат членови кој би помогнале во преводот. Empty
PostSubject: Re: Се бараат членови кој би помогнале во преводот.   Се бараат членови кој би помогнале во преводот. Icon_minitimeSun Mar 14, 2010 2:42 am

Огласот е затворен.

_________________
Се бараат членови кој би помогнале во преводот. Untitled-1a_copy
Back to top Go down
 
Се бараат членови кој би помогнале во преводот.
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
ГТА Македонија :: ГТА Инфо-
Jump to: