ГТА Македонија
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Официjалниот форум на ГТА Македонија
 
HomeRegisterLog in

 

 GTA Macedonia Бета - известување

Go down 
AuthorMessage
Dark_angelMKD
Администратор
Администратор
Dark_angelMKD

Број на мислења : 20
Дата на зачленување : 2009-05-27
Возраст : 30
Местолокација : Струга

GTA Macedonia Бета - известување Empty
PostSubject: GTA Macedonia Бета - известување   GTA Macedonia Бета - известување Icon_minitimeThu May 28, 2009 1:37 am

Се известуваат сите членови на форумот дека првата бета верзија ќе е бесплатна и ќе ја има на торент достапна за download.Бета верзијата е сеуште во изработка и се надеваме дека наскоро ке ја пуштиме за Download.За официјалната финална верзија на GTA Macedonia ке бидете дополнително известени.Бета верзијата е планирана да ја има на торрент при крајот на Јуни годинава ,линковите за download ке бидат достапни и на форумов за сите членови.

_________________
GTA Macedonia Бета - известување 2zoku15
Додека пишувам кирилица постојам.
Back to top Go down
 
GTA Macedonia Бета - известување
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
ГТА Македонија :: ГТА Инфо-
Jump to: