ГТА Македонија
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Официjалниот форум на ГТА Македонија
 
HomeRegisterLog in

 

 Videte go ovoj mod

Go down 
AuthorMessage
thedragon
ГТА Почетник
ГТА Почетник
thedragon

Број на мислења : 4
Дата на зачленување : 2009-06-30
Возраст : 25
Местолокација : Тетово

Videte go ovoj mod Empty
PostSubject: Videte go ovoj mod   Videte go ovoj mod Icon_minitimeSat Sep 19, 2009 6:28 pm

Videte go ovoj mod http://www.gtamk.info moze i nesto od tuka da kopirate
Back to top Go down
Dark_angelMKD
Администратор
Администратор
Dark_angelMKD

Број на мислења : 20
Дата на зачленување : 2009-05-27
Возраст : 30
Местолокација : Струга

Videte go ovoj mod Empty
PostSubject: Re: Videte go ovoj mod   Videte go ovoj mod Icon_minitimeThu Sep 24, 2009 5:38 pm

Абе брат овие прво треба да научат македонски како што треба па после нека прават македонска ГТА.

П.С Го имам видено пачов преведен е како дете од 2ро одд да го преведувало lol!

_________________
Videte go ovoj mod 2zoku15
Додека пишувам кирилица постојам.
Back to top Go down
daci92
Администратор
Администратор
daci92

Број на мислења : 11
Дата на зачленување : 2009-05-27
Возраст : 28
Местолокација : Skopje,Macedonia

Videte go ovoj mod Empty
PostSubject: Re: Videte go ovoj mod   Videte go ovoj mod Icon_minitimeThu Sep 24, 2009 10:02 pm

Ги разгледав сите тие модови итн .Но сепак ,тие што ги правеле модовите се странци ,изработката е налик на 16битна графика да има ,и на крај краева ние работиме на целосна преработка ,додека во тие модови колку што можев да забележам дека беа само колите и некој мали ситници реконструирани.
Сепак се работи за некој што правел игра а знаењето за Македонија му е мало ,го почитувам тоа што го направил ,но не сакам да се меша нашата работа со неговата .
Поздрав Даци92

_________________
Videte go ovoj mod Untitled-3
GTA Macedonia the best project in Macedonia
Back to top Go down
http://cdalibor.com
Jessey1995
ГТА Почетник
ГТА Почетник
Jessey1995

Број на мислења : 1
Дата на зачленување : 2009-10-31

Videte go ovoj mod Empty
PostSubject: Re: Videte go ovoj mod   Videte go ovoj mod Icon_minitimeSat Oct 31, 2009 12:25 am

thedragon wrote:
Videte go ovoj mod http://www.gtamk.info moze i nesto od tuka da kopirate

Што барате со мој мод?

Вие мозите да напраат нешто оригинал.

Јас знам дека вие ќе имаат нов верзија на 2/11.

Јас сум од Австралија и вие сте од Македонија и мој мод е најдобро.

Да не украдете ништо од мене!

Мој верзија има скипт мод, појќе коли, појќе подавници и ресториани, најдобри алишта од марка и оригинал Македонија костум. Вие немаат така и не мора да копираш од мене...
Back to top Go down
Dark_angelMKD
Администратор
Администратор
Dark_angelMKD

Број на мислења : 20
Дата на зачленување : 2009-05-27
Возраст : 30
Местолокација : Струга

Videte go ovoj mod Empty
PostSubject: Re: Videte go ovoj mod   Videte go ovoj mod Icon_minitimeTue Nov 03, 2009 12:27 am

Jessey не се секирај ништо нема да копираме од тебе или пак од некој друг се правиме сами со наши идеи затоа и толку време работиме на неа.Don't worry be Happy.

П.С Гледам си се потрудил да направиш нешто ама не е тоа што ние сакаме да го направиме.Ние сакаме целосно да ја смениме во секој поглед(Во бета верзијата нема да е се сменето зашто голем дел од фајловите не се готови а во финалната се ке смениме па ке пробаме дури и наши знаменитости да додадеме)

_________________
Videte go ovoj mod 2zoku15
Додека пишувам кирилица постојам.
Back to top Go down
Sponsored content
Videte go ovoj mod Empty
PostSubject: Re: Videte go ovoj mod   Videte go ovoj mod Icon_minitime

Back to top Go down
 
Videte go ovoj mod
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
ГТА Македонија :: Барања и предлози-
Jump to: