ГТА Македонија
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Официjалниот форум на ГТА Македонија
 
HomeRegisterLog in

 

 Здраво на сите

Go down 
AuthorMessage
^ReVeNgEr^
ГТА Почетник
ГТА Почетник
^ReVeNgEr^

Број на мислења : 2
Дата на зачленување : 2009-07-06

Здраво на сите Empty
PostSubject: Здраво на сите   Здраво на сите Icon_minitimeMon Jul 06, 2009 4:41 pm

Здраво на сите само што прочитав на интернет за вашиот проект одма решив да се залепам тука инаку јас се викам Стефан ник ^ReVeNgEr^ и доколку ви треба помош околу преведувањето јас би сакал да помогнам а са дизајн и фотошоп не ми оди Smile Позз
Back to top Go down
Dark_angelMKD
Администратор
Администратор
Dark_angelMKD

Број на мислења : 20
Дата на зачленување : 2009-05-27
Возраст : 30
Местолокација : Струга

Здраво на сите Empty
PostSubject: Re: Здраво на сите   Здраво на сите Icon_minitimeMon Jul 06, 2009 4:44 pm

Добредојде Стефан имај убав престој на форумов и чувствувај се како дома Very Happy

_________________
Здраво на сите 2zoku15
Додека пишувам кирилица постојам.
Back to top Go down
daci92
Администратор
Администратор
daci92

Број на мислења : 11
Дата на зачленување : 2009-05-27
Возраст : 28
Местолокација : Skopje,Macedonia

Здраво на сите Empty
PostSubject: Re: Здраво на сите   Здраво на сите Icon_minitimeTue Jul 07, 2009 1:13 am

Добредојде Стефан ти посакувам пријатен престој на форумов и слободно чуствувај се како дома,секаква помош би ни била добредојдена. Поздрав

_________________
Здраво на сите Untitled-3
GTA Macedonia the best project in Macedonia
Back to top Go down
http://cdalibor.com
Sponsored content
Здраво на сите Empty
PostSubject: Re: Здраво на сите   Здраво на сите Icon_minitime

Back to top Go down
 
Здраво на сите
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
ГТА Македонија :: Претставете се!!!-
Jump to: