ГТА Македонија
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Официjалниот форум на ГТА Македонија
 
HomeRegisterLog in

 

 Членство во Тимот

Go down 
AuthorMessage
Cyber Demon
ВИП член
ВИП член
Cyber Demon

Број на мислења : 1
Дата на зачленување : 2009-06-16

Членство во Тимот Empty
PostSubject: Членство во Тимот   Членство во Тимот Icon_minitimeTue Jun 16, 2009 7:42 pm

Што знам:

Да ставам било какви модови.
Неколку линии код во CLEO 3.
Да ве снабдам со модови.
Да преведувам....

Што треба вие да направете за мене:

Да ми го кажете името на програмата за преведување (заборавив) и ништо друго. За внесување на 3д и тхд фајлови во играта ви препорачувам да користете TXD Editor најдобра и наједноставна програма и работи со сите верзии на играта. БТВ: Нема што да правам би ми претставувало задоволство да ви помогнам...


Ако имаш скајп адд-ни ме: cool_boy-ile


Уште еден предлог...да додадете ENB Series модот за графика. Многу добар и реален мод, го имам користено и можам да го оптимизирам за послаби картички како од типот FX 5000.

Навистина се надевам дека ќе ми дадете дел од тимот.
Back to top Go down
Dark_angelMKD
Администратор
Администратор
Dark_angelMKD

Број на мислења : 20
Дата на зачленување : 2009-05-27
Возраст : 30
Местолокација : Струга

Членство во Тимот Empty
PostSubject: Re: Членство во Тимот   Членство во Тимот Icon_minitimeTue Jun 16, 2009 11:50 pm

Според ова што го кажуваш се гледа дека имаш потенцијал.

_________________
Членство во Тимот 2zoku15
Додека пишувам кирилица постојам.


Last edited by Dark_angelMKD on Wed Jul 15, 2009 4:01 am; edited 1 time in total
Back to top Go down
thedragon
ГТА Почетник
ГТА Почетник
thedragon

Број на мислења : 4
Дата на зачленување : 2009-06-30
Возраст : 25
Местолокација : Тетово

Членство во Тимот Empty
PostSubject: Re: Членство во Тимот   Членство во Тимот Icon_minitimeTue Jun 30, 2009 1:03 am

Ако ви треба помош околу преведување можам да ви помогнам и ви ветувам дека нема да ве разочарам
Back to top Go down
Dark_angelMKD
Администратор
Администратор
Dark_angelMKD

Број на мислења : 20
Дата на зачленување : 2009-05-27
Возраст : 30
Местолокација : Струга

Членство во Тимот Empty
PostSubject: Re: Членство во Тимот   Членство во Тимот Icon_minitimeTue Jun 30, 2009 1:05 am

Додади ме на мсн и ќе се договориме Very Happy

_________________
Членство во Тимот 2zoku15
Додека пишувам кирилица постојам.
Back to top Go down
thedragon
ГТА Почетник
ГТА Почетник
thedragon

Број на мислења : 4
Дата на зачленување : 2009-06-30
Возраст : 25
Местолокација : Тетово

Членство во Тимот Empty
PostSubject: Re: Членство во Тимот   Членство во Тимот Icon_minitimeTue Jun 30, 2009 4:09 pm

мснто мие boban@dragon.com
Back to top Go down
^ReVeNgEr^
ГТА Почетник
ГТА Почетник
^ReVeNgEr^

Број на мислења : 2
Дата на зачленување : 2009-07-06

Членство во Тимот Empty
PostSubject: Re: Членство во Тимот   Членство во Тимот Icon_minitimeMon Jul 06, 2009 4:43 pm

Дали ви треба помош околу преведување во играта? Но кажете побрзо затоа што на 11 Јули заминувам на одмор до 20 Јули Smile До 11 Јули и после 20 Јули ке работам со полна брзина доколку ви треба момош Smile
Back to top Go down
Dark_angelMKD
Администратор
Администратор
Dark_angelMKD

Број на мислења : 20
Дата на зачленување : 2009-05-27
Возраст : 30
Местолокација : Струга

Членство во Тимот Empty
PostSubject: Re: Членство во Тимот   Членство во Тимот Icon_minitimeMon Jul 06, 2009 4:47 pm

Имаш мој мсн во погорните постови адни ме и ќе се договориме

_________________
Членство во Тимот 2zoku15
Додека пишувам кирилица постојам.
Back to top Go down
knajdovski
ГТА Почетник
ГТА Почетник
knajdovski

Број на мислења : 2
Дата на зачленување : 2009-08-06

Членство во Тимот Empty
PostSubject: Re: Членство во Тимот   Членство во Тимот Icon_minitimeThu Aug 06, 2009 4:02 pm

Здраво Јас сум почетник на форумов и ве молам кажете ми дали ималинк да ја симнам ГТА МАКЕДОНСКА?
Back to top Go down
Dark_angelMKD
Администратор
Администратор
Dark_angelMKD

Број на мислења : 20
Дата на зачленување : 2009-05-27
Возраст : 30
Местолокација : Струга

Членство во Тимот Empty
PostSubject: Re: Членство во Тимот   Членство во Тимот Icon_minitimeSat Aug 08, 2009 3:19 am

Сега за сега ја нема но ќе ја има наскоро Very Happy

_________________
Членство во Тимот 2zoku15
Додека пишувам кирилица постојам.
Back to top Go down
knajdovski
ГТА Почетник
ГТА Почетник
knajdovski

Број на мислења : 2
Дата на зачленување : 2009-08-06

Членство во Тимот Empty
PostSubject: Re: Членство во Тимот   Членство во Тимот Icon_minitimeSun Aug 09, 2009 1:33 pm

Дали сакате соработка?
Јас имам два сервери за ГТА Сан Андреас мултиплеер. Па ако сакате можиме да соработваме моите сервери да имаат баше име и цл. а исто така прам и веб сајт за игри. Па ако сакате пишете ми на мојата е-маил адреса knajdovski@live.com
Позз
Back to top Go down
Sponsored content
Членство во Тимот Empty
PostSubject: Re: Членство во Тимот   Членство во Тимот Icon_minitime

Back to top Go down
 
Членство во Тимот
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
ГТА Македонија :: Барања и предлози-
Jump to: